Buradasınız: Anasayfa / Okul Ödevler / Anayasamız neden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir

Anayasamız neden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir

Sponsor Bağlantılar

Anayasamız neden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir kısaca yazar mısınız?
Her insan hür bir şekilde istediğini yapma hakkına sahiptir ama bazı haklar sınırlandırılmıştır. Bu sınırlandırmalar başkalarının haklarına girmeyi yasaklar. Bu sınırlar olmazsa cinayet işleyenler, hırsızlık yapanlar kamu malına zarar verenler serbest kalır ve tolum içindeki dayanışma ve kardeşlik ruhunu olumsuz yönde etkiler.

Sponsor Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kamu güvenliği ve sağlığı söz konusu olduğunda haklar konusunda bir sınırlama getirebilir mi? Kısaca bir açıklama yazabilir misiniz Başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: anayasamız neden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir, anayasamızın neden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir, anayasamız neden bazı haklara sınırlamalar getirmiştir, anayasamız neden bazı haklara sınırlama getirmiştir, anayasamızda beden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir, anayasa neden bazı haklarda sınırlamalar getirmiştir, anayasa neden bazi haklarda sınırlama getirmiştir, anayasanın12 maddesi kısaca, anyasamız neden bazı haklarda sınırlamalar yapılmıştır

Bir yorum

  1. Atatürk Öldü

    Sınırlama getirilebilir çünkü sağlık ve güvenlik lazım

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top